Ewka, 33 lata ☎ 708-770-182

708-770-182 i numer wewnętrzny 41 (4,92zł/min)

Jesteś nieśmiały? Zacznijmy naszą znajomość od SMSa!
Napisz Ero.Ewka oraz coś od siebie i wyślij pod numer 73806 (3,69zł/sms)

Frywolna, wyzwolona ale i tajemnicza kobieta, która uwielbia eksperymenty w łóżku i różne, zmysłowe doznania. Mój głos jest miękki i subtelny, a jednocześnie zmysłowy i kuszący. Wystarczy, że zamkniesz oczy i pozwolisz sobie na chwilę relaksu, a ja zacznę opowiadać Ci o moich fantazjach. Moja skóra jest aksamitna i gładka, a moje piersi są pełne i sprężyste. Lubię się bawić swoimi piersiami. Czuję, jak robią się one coraz twardsze i wrażliwe, a ja coraz bardziej podniecona.
Lubię eksperymentować i odkrywać nowe rzeczy, więc nie krępuj się mówić mi o swoich najskrytszych marzeniach. W mojej głowie kłębi się mnóstwo pomysłów i każdy z nich jest wyjątkowy i niesamowity. Możemy rozmawiać o tym, jak chcesz mnie dotykać, jak mnie całować, jak mnie pieścić i jak mnie penetrować. Jesteś gotów na taką zabawę?
Nie obawiaj się używać słów, które normalnie są uważane za wulgarne. W końcu jesteśmy tutaj, aby się rozerwać i zaspokoić swoje największe pragnienia. Zadzwoń do mnie już teraz i poczuj, jak Twój prącie zaczyna stawać się twardsze i coraz bardziej podniecone. Nie przegap okazji, aby doświadczyć czegoś wyjątkowego i niezapomnianego.

O mnie
Wiek: 27
Wzrost: 164
Kolor włosów: blond
Figura: szczupła
Biust: 5
Preferencje: hetero

Dominujące kobiety, Duże piersi, Nimfomanki, Seks Telefon
Seksnumer.pl - najlepszy seks telefon w Polsce