Jak wybrać idealną bieliznę damską do seksu przez telefon? ☎ 708-770-182

Decyzja została podjęta. W końcu po wielu latach, w trakcie których na każdą okazję wręczałeś partnerce po prostu jakiś bukiet róż z czekoladkami czy bombonierką, postanowiłeś bardziej się odważyć i wręczyć jej komplet luksusowej seksownej bielizny. Znacie się na tyle dobrze, byś wiedział, że taka bielizna koronkowa damska nie zostanie przez nią źle odebrana. Teraz na twojej drodze do uszczęśliwienia partnerki pojawił się jednak zupełnie inny problem. Tę bieliznę trzeba przecież wybrać, a istnieje niewielka szansa, że wiesz, jak to zrobić. Możesz oczywiście powołać się na doświadczenie pań obsługujących klientów w sklepach z bielizną, ale dobrze by było, abyś chociaż mniej więcej wiedział, czego właściwie szukasz, by te panie mogły ci doradzić. Najpierw skup się zatem na czymś względnie prostym, czyli na kolorze. Jaki powinien on być w przypadku bielizny wręczanej w ramach prezentu?

Praktycznie każda bielizna koronkowa damska, na jaką natkniesz się w sklepach, będzie występować w tych sklepach w przynajmniej kilku różnych wariantach kolorystycznych. Pora więc zdecydować się na coś konkretnego. Aby podjąć właściwą decyzję, zajrzyj do szafy swojej partnerki i zauważ, w jakich kolorach chodzi ona najczęściej. Prawdopodobnie już teraz to wiesz. Niektóre panie przepadają za czernią i zawsze ją wybierają, podczas gdy inne o wiele lepiej czują się w bieli i pastelach, a w ich szafach wyraźnie brakuje ciemniejszych ubrań. Bielizna damska koronkowa ma też pasować do naturalnej urody twojej partnerki. Jeżeli jest ona blondynką o jasnej cerze, możesz zaproponować jej zestaw w mocnym czerwonym kolorze. Z kolei rudowłosym pasują komplety zielone, a brunetkom i szatynkom te beżowe oraz białe.

Klasyką jest natomiast czerń. Jeżeli już od paru godzin stoisz przed wieszakami wypełnionymi koronkową bielizną, zamiast bezsensownie zastanawiać się nad różnymi odcieniami, od razu wybierz bieliznę koronkową damską w czarnym odcieniu. Ta barwa jest lubiana przez większość kobiet. Raczej nigdy nie będzie ona niewypałem. Kupując taka bieliznę erotyczną możesz liczyć, że Twoja wybranka odwdzięczy się ostrym seks telefonem kiedy będziesz w delegacji i nie będziecie mogli zabawić się na żywo.

plotki
Seksnumer.pl - najlepszy seks telefon w Polsce